Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1930 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 26/50 & 30/50 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oegstgeest, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 16-10-2022 om 19:29 |
Eindtijd | 27-10-2022 om 20:30 |
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |