Johannes ten Klooster, Roofvogel, Houtsnede

Johannes ten Klooster, Roofvogel, Houtsnede kopen? Bied vanaf 20!
Johannes ten Klooster, Roofvogel, Houtsnede kopen? Bied vanaf 20!Johannes ten Klooster, Roofvogel, Houtsnede kopen? Bied vanaf 20!Johannes ten Klooster, Roofvogel, Houtsnede kopen? Bied vanaf 20!Johannes ten Klooster, Roofvogel, Houtsnede kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Johannes ten Klooster (1873-1940)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE WEEK!!

Houtsnede door Johannes ten Klooster

Voortselling van een roofvogel op een boomtak

Losbladig, beeldmaat 18x14, bladmaat 26x20

Gemonogrammeerd l.o. de voorstelling in de druk 'TK'

Afkomstig uit Kerstboek Wereldkroniek 1927

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:30-09-2016 om 12:25
Eindtijd:05-10-2016 om 16:25
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieNederland