Johannes van Bijsterveld - C3427-3, Giethoorn in de winter

Johannes van Bijsterveld - C3427-3, Giethoorn in de winter kopen? Bied vanaf 25!
Johannes van Bijsterveld - C3427-3, Giethoorn in de winter kopen? Bied vanaf 25!Johannes van Bijsterveld - C3427-3, Giethoorn in de winter kopen? Bied vanaf 25!Johannes van Bijsterveld - C3427-3, Giethoorn in de winter kopen? Bied vanaf 25!
  • Johannes van Bijsterveld (1910-1997)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen78.5 cm x 88 cm (h x b)
Lijst82 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3427-3, Johannes Franciscus Bijsterveld (Rotterdam 1910-1997 Amersfoort), Giethoorn in de winter, olieverf op doek, doekmaat 78,5 x 88 cm, lijstmaat 82 x 92 cm, verso gesigneerd.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, spieraamdoorslag, gaatje rechtsboven en plekje verfverlies linksonder. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, eenvoudig.

Johannes van Bijsterveld (1910-1997)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
92 cm
82 cm
88 cm
78.5 cm
Starttijd:15-07-2022 om 17:15
Eindtijd:24-07-2022 om 21:54
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier