Johannes van Lingen - C879-1, Plasgezicht

Johannes van Lingen - C879-1, Plasgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Johannes van Lingen - C879-1, Plasgezicht kopen? Bied vanaf 50!Johannes van Lingen - C879-1, Plasgezicht kopen? Bied vanaf 50!Johannes van Lingen - C879-1, Plasgezicht kopen? Bied vanaf 50!Johannes van Lingen - C879-1, Plasgezicht kopen? Bied vanaf 50!
  • Johannes van Lingen (1903-1986)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50.5 cm x 70.5 cm (h x b)
Lijst67.5 cm x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C879-1, Jan van Lingen, Plasgezicht, olie op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 50.5 x 70.5 cm, lijstmaat 67.5 x 87.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, beginnende craquelures, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, ornamentschade, zie afbeeldingen

Johannes van Lingen (1903-1986)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81 )

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
87.5 cm
67.5 cm
70.5 cm
50.5 cm
Starttijd:24-07-2022 om 15:10
Eindtijd:17-08-2022 om 16:09
Openingsbod € 50
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier