Johannes Weissenbruch, Gezicht te Scheveningen, Ets - Verkocht

Johannes Weissenbruch, Gezicht te Scheveningen, Ets kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Johannes Weissenbruch, Gezicht te Scheveningen, Ets kopen? Bied vanaf 70!Johannes Weissenbruch, Gezicht te Scheveningen, Ets kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Jan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)
GesigneerdHandgesigneerd

Klassieke ets door Johannes Weissenbruch.

Voorstelling van een gezicht te Scheveningen.

Losbladig, beeldmaat 5x9, bladmaat 9x12,5

Gesigneerd in potlood r.o. 'Weissenbruch' en gemonogrammeerd r.o. 'JWf'

Authenticiteit gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:24-06-2014 om 21:45
Eindtijd:01-07-2014 om 21:45
wimsart
25 jun. / 04:34
€ 70