Johannes Willem Pootjes - C4194 - Romantisch rozenboeket

Johannes Willem Pootjes - C4194 - Romantisch rozenboeket kopen? Bied vanaf 45!
Johannes Willem Pootjes - C4194 - Romantisch rozenboeket kopen? Bied vanaf 45!Johannes Willem Pootjes - C4194 - Romantisch rozenboeket kopen? Bied vanaf 45!Johannes Willem Pootjes - C4194 - Romantisch rozenboeket kopen? Bied vanaf 45!
  • Johannes Willem Pootjes (1890-1970)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 cm x 28.5 cm (h x b)
Lijst51.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Pootjes, stilleven met rozen, gemengde technieken op papier, ro gesigneerd

Voor meer informatie over de staat van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie op onze locatie te Nieuwersluis
ConditieRedelijk

papier licht vergeeld en wat slijtschade en oppervlaktevuil door de tijd, lijst idem en krasje in glas

Johannes Willem Pootjes (1890-1970)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
42 cm
51.5 cm
28.5 cm
38.5 cm
Starttijd:10-06-2022 om 14:19
Eindtijd:19-06-2022 om 21:50
Openingsbod € 45
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier