John Bevort - Bomschuit op het Strand - Verkocht

John Bevort - Bomschuit op het Strand kopen? Bied vanaf 550!

Verkoopprijs: € 550,00

John Bevort - Bomschuit op het Strand kopen? Bied vanaf 550!John Bevort - Bomschuit op het Strand kopen? Bied vanaf 550!John Bevort - Bomschuit op het Strand kopen? Bied vanaf 550!John Bevort - Bomschuit op het Strand kopen? Bied vanaf 550!John Bevort - Bomschuit op het Strand kopen? Bied vanaf 550!John Bevort - Bomschuit op het Strand kopen? Bied vanaf 550!John Bevort - Bomschuit op het Strand kopen? Bied vanaf 550!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Jan Bevort (1917-1996)

Prachtig nautisch schilderij van de bekende zeegezicht-schilder John Bevort.

Doekmaat: 80 x 90 cm.
Maat inclusief lijst: 96,5 x 116,5 cm.
Olieverf op doek
Gesigneerd rechtsonder 'Bevort'
Schilderij en lijst verkeren in uitstekende staat

Kan worden opgehaald in Breukeleveen.

Dit item is verkocht voor 550,00
Starttijd:09-11-2016 om 15:10
Eindtijd:20-11-2016 om 19:10
MaFr
20 nov. / 17:41
€ 550