John Bond, "The Sea & Sand", gesigneerde lithografie - Verkocht

John Bond, "The Sea & Sand", gesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 65!
John Bond, "The Sea & Sand", gesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 65!John Bond, "The Sea & Sand", gesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 65!John Bond, "The Sea & Sand", gesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 65!John Bond, "The Sea & Sand", gesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 65!John Bond, "The Sea & Sand", gesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 65!John Bond, "The Sea & Sand", gesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 65!
  • John Lloyd Bond
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Van de Engelse kunstenaar John Bond een uiterst sfeervolle lithografie in de hem zo bekende stijl.

Met potlood gesigneerd en genummerd, uit gelimiteerde editie.

Afmetingen totaal ca. 17/31 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:22-11-2014 om 15:40
Eindtijd:06-12-2014 om 15:40
Victorh
04 dec. / 21:36
€ 65