John Buckland-Wright: Found in a bottle - houtgravure, 1932 - Verkocht

John Buckland-Wright: Found in a bottle - houtgravure, 1932 kopen? Bied vanaf 48!

Verkoopprijs: € 48,00

John Buckland-Wright: Found in a bottle - houtgravure, 1932 kopen? Bied vanaf 48!John Buckland-Wright: Found in a bottle - houtgravure, 1932 kopen? Bied vanaf 48!

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • John Buckland Wright (1897-1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Found in a bottle

Techniek: houtgravure

Afmeting beeld: 10,8 x 15,8 cm., blad 23,6 x 31,6 cm..

Jaar: 1932

Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.

Onder de boekillustratoren van de 20ste eeuw neemt John Buckland Wright een belangrijke plaats in. Buckland Wright werd in Nieuw-Zeeland geboren, maar woonde het grootste deel van zijn leven in Europa. In 1929 begon deze kunstenaar, die eigenlijk was opgeleid tot architect, als boekillustrator bij de Nederlandse uitgever A.A.M. Stols.Vanaf 1936 werkte hij voornamelijk voor Engelse uitgevers, waaronder The Folio Society en de Golden Cockerel Press. Het Museum Meermanno in Den Haag bezit de belangrijkste en grootste Buckland Wright-collectie ter wereld.

Deze houtgravure, getiteld "Found in a bottle"(afbeelding 1), is een illustratie bij Edgar Allan Poe’s "The Masque of the red death and other tales". Dit boek verscheen bij Halcyon Press in 1932, in een editie van 175 stuks (afbeelding 2).

John Buckland Wright (1897-1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
Dit item is verkocht voor 48,00
Starttijd:07-02-2017 om 10:16
Eindtijd:19-02-2017 om 20:16
Joepie030
19 feb. / 15:17
€ 48