John Cees Smit; Olieverf op doek

John Cees Smit; Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 300,00

Andere items

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • John Cees Smit (1967)

Kunstenaar; John Cees Smit

Materiaal; Olieverf op doek

Maten; 150 x 190 cm

gesigneerd.

ingelijst in houten lijst.

Jaar; 1994

Kan worden opgehaald.

verzendkosten in overleg

Dit item is verkocht voor 300,00

Starttijd:22-02-2014 om 13:09
Eindtijd:01-03-2014 om 13:09

Biedingen (1):

slumberland
23 feb. / 10:12
€ 300