John Foppen - "One way".......Mixed media + olieverf op 3D canvas - gesigneerd. - Verkocht

John Foppen - "One way".......Mixed media + olieverf op 3D canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

John Foppen - "One way".......Mixed media + olieverf op 3D canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!John Foppen - "One way".......Mixed media + olieverf op 3D canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!John Foppen - "One way".......Mixed media + olieverf op 3D canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!John Foppen - "One way".......Mixed media + olieverf op 3D canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!John Foppen - "One way".......Mixed media + olieverf op 3D canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!John Foppen - "One way".......Mixed media + olieverf op 3D canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!John Foppen - "One way".......Mixed media + olieverf op 3D canvas - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  miatzen
FA. (4)

193 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • John Foppen (1945)

Afm. Totaal 60 x 60 x 4 cm. - 3D - Titel: "One way........"

Techniek: Mix media op 3D canvas - afgewerkt met olieverf.

Zijkanten mee geschilderd - lijst overbodig

Gesigneerd: R.o zijkant monogram JF + Verso gesigneerd.

Stroming: Expressief - Abstract

Conditie en authenticiteit gegarandeerd. Unica

Verzending binnen 3 werkdagen na betaling: Professioneel ingepakt-Track/trace-aangetekend-verzekerd.
Zelf afhalen zonder kosten, kan ook.

Verzendkosten: Nederland/ België 20,- euro - andere landen in overleg. Zelf afhalen, na afspraak, kan ook.

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:15-11-2016 om 13:55
Eindtijd:27-11-2016 om 20:55
Biedingen (2)
Kostlin
24 nov. / 20:29
€ 3
CJohannes
20 nov. / 22:30
€ 1