John Foppen - Planning nr.20 - olieverf op 3D canvasdoek - gesigneerd - Verkocht

John Foppen - Planning nr.20 - olieverf op 3D canvasdoek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

John Foppen - Planning nr.20 - olieverf op 3D canvasdoek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!John Foppen - Planning nr.20 - olieverf op 3D canvasdoek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!John Foppen - Planning nr.20 - olieverf op 3D canvasdoek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  rdjl80

5 verkochte items
  • John Foppen (1945)

Stroming: abstract olieverf werk van John Foppen in een goede kleuren compositie neergezet. Conditie en authenticiteit gegarandeerd- unica.

Techniek: olieverf op 3D canvasdoek-verf dik opgebracht- geeft een extra dimensie. Zijkanten mee geschilderd, zie foto's.

Formaat: 60 x 60 x 4 cm

Gesigneerd: j.f.art'15ft staat voor: john foppen art 2015 fecit.

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:28-10-2017 om 13:31
Eindtijd:03-11-2017 om 12:31
Design99
01 nov. / 12:50
€ 90