John Foppen ": Force of Nature...... " Olieverf/ 3D Canvas -Gesigneerd -2016. - Verkocht

John Foppen ": Force of Nature...... " Olieverf/ 3D Canvas -Gesigneerd -2016. kopen? Bied vanaf 170!

Verkoopprijs: € 170,00

John Foppen ": Force of Nature...... " Olieverf/ 3D Canvas -Gesigneerd -2016. kopen? Bied vanaf 170!John Foppen ": Force of Nature...... " Olieverf/ 3D Canvas -Gesigneerd -2016. kopen? Bied vanaf 170!John Foppen ": Force of Nature...... " Olieverf/ 3D Canvas -Gesigneerd -2016. kopen? Bied vanaf 170!John Foppen ": Force of Nature...... " Olieverf/ 3D Canvas -Gesigneerd -2016. kopen? Bied vanaf 170!John Foppen ": Force of Nature...... " Olieverf/ 3D Canvas -Gesigneerd -2016. kopen? Bied vanaf 170!John Foppen ": Force of Nature...... " Olieverf/ 3D Canvas -Gesigneerd -2016. kopen? Bied vanaf 170!John Foppen ": Force of Nature...... " Olieverf/ 3D Canvas -Gesigneerd -2016. kopen? Bied vanaf 170!

Geplaatst door  miatzen
FA. (4)

193 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • John Foppen (1945)

LAATSTE DAGEN !!!!!!!!!

Stroming: Expressief - Abstract

Techniek: Olieverf op canvas - Reliëf door royaal opbrengen olieverf en met de hand kerven in de natte olieverf aan te brengen.
Zijkanten mee geschilderd.

R.o. Monogram JF + Verso gesigneerd.

Conditie en authenticiteit gegarandeerd.

Verzending binnen 3 werkdagen na betaling: Professioneel ingepakt-Track/trace-aangetekend-verzekerd.

Verzending: Nederland/ België 25,- euro - Gratis afhalen natuurlijk ook mogelijk.

Verzending: andere landen in overleg.

Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:11-09-2016 om 20:39
Eindtijd:18-09-2016 om 20:39
christelwilmsen
15 sep. / 15:14
€ 170