John Lennon, Trio uit Bag One, Lithografische prent - Verkocht

John Lennon, Trio uit Bag One, Lithografische prent kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

John Lennon, Trio uit Bag One, Lithografische prent kopen? Bied vanaf 45!John Lennon, Trio uit Bag One, Lithografische prent kopen? Bied vanaf 45!John Lennon, Trio uit Bag One, Lithografische prent kopen? Bied vanaf 45!John Lennon, Trio uit Bag One, Lithografische prent kopen? Bied vanaf 45!John Lennon, Trio uit Bag One, Lithografische prent kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • John Lennon (1940-1980)
GesigneerdHandgesigneerd

Lithografische prent in sepia door John Lennon

Voorstelling van een trio ten tijde van de Sleep In

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 18x23, bladmaat 36x50

Gesigneerd r.o. in de druk 'John Lennon'

Herkomst: Bag One map 1970

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:31-10-2017 om 09:05
Eindtijd:10-11-2017 om 15:05
Labroye18
04 nov. / 20:07
€ 45