John Lie A Fo 1 originele zeefdruk / Litho gesigneerd

John Lie A Fo   1 originele zeefdruk / Litho gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

John Lie A Fo   1 originele zeefdruk / Litho gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!John Lie A Fo   1 originele zeefdruk / Litho gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!John Lie A Fo   1 originele zeefdruk / Litho gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • John Lie a Fo (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige originele en zeer grote zeefdruk / Litho van deze bekende kunstenaar.

Gesigneerd en genummerd.

Nooit ingelijst geweest.

Afmetingen ca 110 x 80 cm.

Dit item is verkocht voor 11,00

Starttijd:22-12-2016 om 06:31
Eindtijd:30-12-2016 om 20:31

Biedingen (7):

18936
30 dec. / 16:03
€ 11
Schumm
30 dec. / 14:54
€ 9
mien14
30 dec. / 14:54
€ 7
Schumm
30 dec. / 14:54
€ 7
mien14
29 dec. / 20:38
€ 5
MdeBoer
28 dec. / 19:24
€ 3
Art2Have
26 dec. / 10:42
€ 1