John Lie a Fo - John Lie a Fo, prachtige zeefdruk uit 1985 14/29 in perfecte staat! - Verkocht

John Lie a Fo - John Lie a Fo, prachtige zeefdruk uit 1985 14/29 in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 1!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/29

Gesigneerde en genummerde zeefdruk van John Lie a Fo, Kra uit 1985. Formaat 50 x 65 cm. Afgedrukt in een oplage van 29 exemplaren is dit nummer 14. De zeefdruk met passe-partout (formaat 60 x 80 cm) kan worden opgehaald bij de schatkamer van Rotor in Gorinchem of zonder passe-partout aangetekend worden verzonden. In verband met onze grote collectie John lie a Fo kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk.

zit nu onder passe partout, bij verzenden gaat het pp eraf en het is mogelijk dat bij verwijderen licht kleurverschil is te zien.

John Lie a Fo (1945)

NederlandsNederlandsSurinaamsSurinaamsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-10-2022 om 11:59
Eindtijd:19-10-2022 om 22:37
Biedingen (4)
jacoom
14 okt. / 15:43
€ 10
paulhoning
14 okt. / 15:43
€ 5
jacoom
14 okt. / 15:43
€ 3
paulhoning
06 okt. / 00:35
€ 1