John Lie a Fo - zonder titel - Verkocht

John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen67 cm x 94 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/60

Grote zeefdruk van John Lie a Fo, prentmaat ca 67 x 94 cm en met passe partout 80 x 110 cm. Verkeert in perfecte staat. Gedrukt in een oplage van 60 exemplaren, dit is nummer 34. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Arkel bij Rotor onze schatkamer in Gorcum of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking. In verband met onze grote collectie John lie a Fo kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. De beschreven nummering is de juiste.

John Lie a Fo (1945)

NederlandsNederlandsSurinaamsSurinaamsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
110 cm
80 cm
94 cm
67 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-10-2022 om 14:41
Eindtijd:19-10-2022 om 21:33
Biedingen (4)
jacoom
14 okt. / 15:41
€ 10
paulhoning
14 okt. / 15:41
€ 5
jacoom
14 okt. / 15:41
€ 3
paulhoning
06 okt. / 00:34
€ 1