John Lie a Fo - zonder titel - Verkocht

John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!John Lie a Fo - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • John Lie a Fo (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk van John Lie a Fo in goede staat. John Lie A Fo is een Surinaamse beeldend kunstenaar die recent weer in de pickture staat. Hij heeft een Chinees-Surinaamse familienaam. Hij werkt in Frans-Guyana en exposeert regelmatig in Nederland.  Als u het komt ophalen in onze schatkamer dan zit er een passe partout omheen, toesturen zonder passe partout.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij galerie Rotor in Gorinchem.
pandemie tip: Na aankoop gratis laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

John Lie a Fo (1945)

NederlandsNederlandsSurinaamsSurinaamsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
108 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-11-2022 om 19:53
Eindtijd:18-11-2022 om 22:52
Starsz
07 nov. / 22:15
€ 25