Henk Valstar - Geometrisch abstract, olieverf op doek (ingelijst, groot) - Verkocht

Henk Valstar - Geometrisch abstract, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!
Henk Valstar - Geometrisch abstract, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Henk Valstar - Geometrisch abstract, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Henk Valstar - Geometrisch abstract, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!Henk Valstar - Geometrisch abstract, olieverf op doek (ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Henk Valstar (1929-2015)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 150 cm (h x b)
Lijst52 cm x 152 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Groot, pasteus werk door Henk Valstar.  Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, in eenvoudige houten lijst.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 152cm x 52cm (incl. lijst), 150cm x 50cm (doek)

Henk Valstar (1929-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (223)
152 cm
52 cm
150 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-10-2022 om 00:00
Eindtijd:31-10-2022 om 19:00
Biedingen (29)
Enzhou
31 okt. / 14:21
€ 220
n001
31 okt. / 14:21
€ 200
Enzhou
31 okt. / 14:21
€ 200
n001
31 okt. / 02:58
€ 170
Arsim
30 okt. / 08:45
€ 160
Dakari
30 okt. / 08:44
€ 150
Arsim
30 okt. / 08:44
€ 150
Dakari
29 okt. / 13:03
€ 140
Arsim
29 okt. / 09:14
€ 130
Bondscoach
29 okt. / 09:13
€ 120
Arsim
29 okt. / 09:13
€ 120
Bondscoach
28 okt. / 23:39
€ 110
Dakari
28 okt. / 23:39
€ 100
Dakari
28 okt. / 13:45
€ 80
Henni1955
28 okt. / 13:42
€ 70
Dakari
28 okt. / 13:41
€ 60
Henni1955
28 okt. / 13:41
€ 60
Dakari
28 okt. / 13:40
€ 45
Henni1955
28 okt. / 13:40
€ 40
Dakari
28 okt. / 13:08
€ 35
Henni1955
28 okt. / 12:24
€ 30
Rotten7
23 okt. / 16:32
€ 25
Kees58
23 okt. / 16:32
€ 20
Rotten7
23 okt. / 16:32
€ 20
Kees58
17 okt. / 21:02
€ 15
nelleke1958
17 okt. / 21:02
€ 10
Kees58
17 okt. / 21:02
€ 5
nelleke1958
17 okt. / 21:02
€ 3
Kees58
17 okt. / 07:50
€ 1