John Noy, zeefdruk uit 1996 - Verkocht

John Noy, zeefdruk uit 1996 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

John Noy, zeefdruk uit 1996 kopen? Bied vanaf 50!John Noy, zeefdruk uit 1996 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  artisjok
FA. (2)

90 verkochte items
  • John Noy
GesigneerdHandgesigneerd

Grote zeefdruk van John Noy uit 1976, handgesigneerd, nooit ingelijst geweest, oplage: 79/120. formaat: 57 x 83,5 op bladmaat 75 x 101,5.

verzendkosten € 10,-

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-07-2014 om 14:02
Eindtijd:08-07-2014 om 14:02
FortheloveofART
08 jul. / 13:26
€ 50