Fraai 19e eeuws stilleven met vogelnestje, rozen en fruit. Het schilderstuk is bevestigd op een moderne passende achtergrond en ingelijst achter glas.
John Sherrin (London 1819-1896) ging in de leer bij Samuel Smith en werkte later voor de ontwerpers Howell, James en Co. Hij werkte ook voorde goudsmeden Matthews and Peak in Gerrard Street.
Sherrin studeerde bij de aquarellist William Henry Hunt. Hij werkte voornamelijk in aquarel en specialiseerde zich in stillevens en vogels. Sherrin exposeerde bij de Royal Academy, de Royal Institute of Painters in Water-Colours en werd in 1866 gekozen tot medewerker van het Royal Institute gekozen en in 1879 tot volwaardig lid.
Werken van Sherrin zijn te vinden in de collecties van het Victoria en Albert Museum, het British Museum London, de Manchester City Art Gallery en elders.