John ter Reehorst - Kan met bloemen en boek - Verkocht

John ter Reehorst - Kan met bloemen en boek kopen? Bied vanaf 5!

John ter Reehorst - Kan met bloemen en boek kopen? Bied vanaf 5!John ter Reehorst - Kan met bloemen en boek kopen? Bied vanaf 5!John ter Reehorst - Kan met bloemen en boek kopen? Bied vanaf 5!John ter Reehorst - Kan met bloemen en boek kopen? Bied vanaf 5!
  • John ter Reehorst (1901-1985)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Hardboard
Stijl Realistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 62 x 74 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Wij hebben het schilderij 20 jaar geleden geërfd van een tante.  I.v.m. de grootte kunnen wij het niet langer houden.  Zoals u op de foto kunt zien staat er een kan met bloemen op. En een boek met op de kaft een vage foto met erboven van Gogh.
Conditie 'goed' is onze inschatting
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorburg, Nederland

John ter Reehorst (1901-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  fwk46
Lid sinds 2022
1 verkochte items
94 cm
80 cm
74 cm
62 cm