John ter Reehorst: Pastel op papier, Dorpsgezicht - Verkocht

John ter Reehorst: Pastel op papier, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

John ter Reehorst: Pastel op papier, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 65!John ter Reehorst: Pastel op papier, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 65!John ter Reehorst: Pastel op papier, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Martha
FA. (5)

196 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • John ter Reehorst (1901-1985)

Titel: Dorpsgezicht

Gesigneerd: rechtsonder

Afmetingen werk: 35/25 cm

Afmetingen geheel: 53/43 cm

Ingelijst: ja met dubbele passe-partout

Materiaal: Pastel op papier

Oplage: 1

Conditie: Werk is in perfecte staat.

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:02-01-2018 om 20:14
Eindtijd:16-01-2018 om 21:14
3790
16 jan. / 10:13
€ 65