John van ‘t Slot - Man in stadslandschap, met de hand ingekleurde ets

John van ‘t Slot - Man in stadslandschap, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

John van ‘t Slot - Man in stadslandschap, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!John van ‘t Slot - Man in stadslandschap, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!John van ‘t Slot - Man in stadslandschap, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!John van ‘t Slot - Man in stadslandschap, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!John van ‘t Slot - Man in stadslandschap, met de hand ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • John van 't Slot (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets van John van ‘t Slot.  Met de hand ingekleurde ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’86-‘87) en genummerd (19/45). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie.

Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 42cm x 30cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:25-07-2017 om 19:32
Eindtijd:06-08-2017 om 11:32

Biedingen (1):

jpmr5503
5 aug. / 23:22
€ 35