Joke Struik - In de wolken

Joke Struik - In de wolken kopen? Bied vanaf 45!
Joke Struik - In de wolken kopen? Bied vanaf 45!Joke Struik - In de wolken kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Joke Struik (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

 Mooi gedetailleerd werkje van Struik. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Joke Struik (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
50 cm
62 cm
Starttijd:11-02-2022 om 19:22
Eindtijd:25-02-2022 om 21:04
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland