Jolanda Prinsen - zonder titel

Jolanda Prinsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Jolanda Prinsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Jolanda Prinsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
  • Jolanda Prinsen (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageniet genummerd wel gesigneerd

Fraaie geometrisch werk van Jolanda Prinsen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Werk is niet nieuw maar goed toonbaar

Jolanda Prinsen (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
50 cm
65 cm
Sluit over 6d 20u 3m 22s
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-11-2022 om 14:09
Eindtijd:05-12-2022 om 21:21