Jon Marten (1934) - Verkocht

Jon Marten (1934) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Jon Marten (1934) kopen? Bied vanaf 1!Jon Marten (1934) kopen? Bied vanaf 1!Jon Marten (1934) kopen? Bied vanaf 1!Jon Marten (1934) kopen? Bied vanaf 1!Jon Marten (1934) kopen? Bied vanaf 1!Jon Marten (1934) kopen? Bied vanaf 1!Jon Marten (1934) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  zioni
FA. (9)

141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jon Marten (1934)
TypeTekening / Aquarel

Jon Marten 1934

Titel oude vrouwtjes in Nazure (portugal)

Afmeting met lijst 31 x 34 cm

Beeldmaat 10 x 15 cm

Verder in goede staat

Materiaal: Inkttekening/Acryl op litho/lichtdruk

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:19-02-2017 om 12:01
Eindtijd:24-02-2017 om 12:01
Biedingen (8)
jdp
23 feb. / 15:17
€ 15
Sirene
23 feb. / 13:07
€ 13
jdp
22 feb. / 11:58
€ 11
Sirene
22 feb. / 11:17
€ 9
jdp
21 feb. / 11:16
€ 7
Sirene
21 feb. / 10:07
€ 5
jdp
21 feb. / 09:31
€ 3
Sirene
19 feb. / 19:50
€ 1