Simon Koene - Jongetje met 'Schelpen' - Verkocht

Simon Koene - Jongetje met 'Schelpen' kopen? Bied vanaf 20!
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10.7 cm x 15.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/5
Uit de Simon Vestdijk-serie.
Rechts in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1979.
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1979.

Simon Koene (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
15.8 cm
10.7 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-07-2020 om 13:57
Eindtijd:30-07-2020 om 21:18
Biedingen (3)
GMulder
30 jul. / 13:34
€ 30
GertDirksen
30 jul. / 11:30
€ 25
GMulder
29 jul. / 12:22
€ 20