Joop Burger (1909-1973) - zeegezicht - Olieverf 50x50 - Verkocht

Joop Burger (1909-1973) - zeegezicht - Olieverf 50x50 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Joop Burger (1909-1973) - zeegezicht - Olieverf 50x50 kopen? Bied vanaf 1!Joop Burger (1909-1973) - zeegezicht - Olieverf 50x50 kopen? Bied vanaf 1!Joop Burger (1909-1973) - zeegezicht - Olieverf 50x50 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Obe
FA. (7)

571 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Joop Burger (1909-1973)

Mooi zeegezicht van Joop Burger.
Betreft olieverf op board.
Rechtsonder gesigneerd 'J. Burger'
In zeer goede staat
Afmetigen van het board zijn 50x50 cm

Authenticiteit:

Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!

Dit werk kan worden afgehaald of verzonden.
Verzendkosten 15 euro.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:23-04-2015 om 17:04
Eindtijd:03-05-2015 om 17:04
Biedingen (2)
jpmr5503
03 mei / 14:30
€ 3
aclaass
01 mei / 11:01
€ 1