Joop Dam - Abstracte Aquarel - Submarine

Joop Dam - Abstracte Aquarel - Submarine kopen? Bied vanaf 30!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 30,00

Joop Dam - Abstracte Aquarel - Submarine kopen? Bied vanaf 30!Joop Dam - Abstracte Aquarel - Submarine kopen? Bied vanaf 30!Joop Dam - Abstracte Aquarel - Submarine kopen? Bied vanaf 30!Joop Dam - Abstracte Aquarel - Submarine kopen? Bied vanaf 30!Joop Dam - Abstracte Aquarel - Submarine kopen? Bied vanaf 30!Joop Dam - Abstracte Aquarel - Submarine kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
  • Joop Dam (1922-1997)
TypeTekening / Aquarel

Abstracte aquarel van Joop Dam. Titel: Submarine.  Afmetingen blad: 80 x 60 cm. Afmetingen voorstelling: H64,5 x b50 cm.  Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat. Twee kleine scheurtjes links in de voorstelling. Als je deze vastplakt, is het nauwelijks zichtbaar bij inlijsting.

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:15-12-2017 om 16:05
Eindtijd:22-12-2017 om 21:05

Biedingen (1):

ellenberg
22 dec. / 18:35
€ 30