Joop Kropff - litho - Visschersbocht, Haarlem

Joop Kropff - litho - Visschersbocht, Haarlem kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Joop Kropff - litho - Visschersbocht, Haarlem kopen? Bied vanaf 25!Joop Kropff - litho - Visschersbocht, Haarlem kopen? Bied vanaf 25!Joop Kropff - litho - Visschersbocht, Haarlem kopen? Bied vanaf 25!Joop Kropff - litho - Visschersbocht, Haarlem kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Joop Kropff (1892-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho voorstellende de zgn. Visschersbocht die zich bevindt op het punt waar de Burgwal uitkomt in het Spaarne te Haarlem.

De achterzijde van de huizen staan aan de Spaarnwoudestraat.

Potlood gesigneerd rechtsonder en getiteld linksonder.

In de steen gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 29,8 x 42,2 cm. Bladmaat 37,5 x 53,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:16-12-2017 om 20:14
Eindtijd:31-12-2017 om 19:14

Biedingen (1):

Dubbelmonde
31 dec. / 10:30
€ 25