Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Houtskool |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 47 cm (h x b) |
Incl. lijst | 100 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Leerdam, Nederland |
Starttijd | 14-7-2022 om 8:24 |
Eindtijd | 17-8-2022 om 19:30 |