Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1

Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!
Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!Joop Moesman - gesigneerde litho uit Petit 1 kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Joop Moesman (1909-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/200
Joop Moesman (1909 – 1988), gesigneerde litho. Gedrukt in een oplage van 200 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en 79 Linksonder 15/200. Papiermaat 32 x 24 cm. (hxb) Aan de rechterkant, aan de rand is een lichte verkleuring in het papier zichtbaar. Verder is de litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Het werk komt uit het boekje Petit nr. 1 van galerie Petit en wordt meegeleverd.

Aan de rechterkant, aan de rand is een lichte verkleuring in het papier zichtbaar. Verder is de litho is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.

Joop Moesman (1909-1988)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
24 cm
32 cm
Starttijd:05-02-2022 om 18:19
Eindtijd:13-02-2022 om 20:22
Openingsbod€ 195
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland