Joop Vegter: Kleurenets, Japanse kommen met eieren, Gesigneerd, 1996

Joop Vegter: Kleurenets, Japanse kommen met eieren, Gesigneerd, 1996 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Joop Vegter: Kleurenets, Japanse kommen met eieren, Gesigneerd, 1996 kopen? Bied vanaf 100!Joop Vegter: Kleurenets, Japanse kommen met eieren, Gesigneerd, 1996 kopen? Bied vanaf 100!Joop Vegter: Kleurenets, Japanse kommen met eieren, Gesigneerd, 1996 kopen? Bied vanaf 100!Joop Vegter: Kleurenets, Japanse kommen met eieren, Gesigneerd, 1996 kopen? Bied vanaf 100!Joop Vegter: Kleurenets, Japanse kommen met eieren, Gesigneerd, 1996 kopen? Bied vanaf 100!Joop Vegter: Kleurenets, Japanse kommen met eieren, Gesigneerd, 1996 kopen? Bied vanaf 100!Joop Vegter: Kleurenets, Japanse kommen met eieren, Gesigneerd, 1996 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
Alle items van deze verkoper (79)
  • Joop Vegter (1931-2017)
GesigneerdHandgesigneerd

*Fraaie gedetailleerde kleurenets van bekend Nederlands kunstenaar Joop Vegter in een oplage van 100 ex. Herkomst ABN collectie

*Beeldmaat: 19,5 x 19,5 cm. Papiermaat 30 x 30 cm.

*Van links naar rechts in potlood: japanse kommen – 6/100 – joop vegter ‘96

*Conditie van het werk is uitstekend.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:13-07-2017 om 12:25
Eindtijd:27-07-2017 om 12:25

Biedingen (1):

lmo
25 jul. / 20:38
€ 100