Joost Minnigh - gesigneerde litho - La pintade - 2001 - 10 ex. - Verkocht

Joost Minnigh - gesigneerde litho - La pintade - 2001 - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 86,00

Joost Minnigh - gesigneerde litho - La pintade - 2001 - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Joost Minnigh - gesigneerde litho - La pintade - 2001 - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Joost Minnigh - gesigneerde litho - La pintade - 2001 - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Joost Minnigh - gesigneerde litho - La pintade - 2001 - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Joost Minnigh (1942-2011)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Joost Minnigh uit de serie "Histoires Naturelles"
Titel: La pintade
Jaartal: 2001
Oplagenummer: 9/10 eigen druk
Afmeting beeldmaat: 50 x 70 cm
Conditie: de litho verkeert in goede staat

Joost Minnigh (1942-2011)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 86,00
Starttijd:28-04-2016 om 13:06
Eindtijd:05-05-2016 om 20:06
Biedingen (23)
benhoek
05 mei / 19:46
€ 86
cmvw
05 mei / 19:41
€ 81
benhoek
05 mei / 19:40
€ 76
cmvw
05 mei / 19:39
€ 71
benhoek
05 mei / 19:38
€ 66
cmvw
05 mei / 19:38
€ 61
benhoek
05 mei / 19:35
€ 56
cmvw
05 mei / 19:31
€ 51
benhoek
05 mei / 19:30
€ 46
cmvw
05 mei / 19:30
€ 41
benhoek
05 mei / 19:30
€ 36
cmvw
05 mei / 19:30
€ 31
benhoek
05 mei / 07:06
€ 26
Wien22
04 mei / 11:12
€ 21
Eleo
04 mei / 11:12
€ 19
Wien22
04 mei / 11:12
€ 17
Eleo
04 mei / 11:12
€ 15
Wien22
04 mei / 11:12
€ 13
Eleo
04 mei / 11:12
€ 11
Wien22
01 mei / 10:28
€ 9
Eleo
01 mei / 10:28
€ 7
Wien22
29 apr. / 14:24
€ 3
flokbluit
28 apr. / 21:53
€ 1