Joost Minnigh - Zilvermeeuwen, aquatint ets - Verkocht

Joost Minnigh - Zilvermeeuwen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Joost Minnigh - Zilvermeeuwen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!Joost Minnigh - Zilvermeeuwen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!Joost Minnigh - Zilvermeeuwen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!Joost Minnigh - Zilvermeeuwen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!Joost Minnigh - Zilvermeeuwen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!Joost Minnigh - Zilvermeeuwen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2882 verkochte items
Alle items van deze verkoper (248)
  • Joost Minnigh (1942-2011)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote ets van de lucht boven De Verwoeste Stad van Zadkine (Plein 1940, Rotterdam).  Aquatint ets in smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (1995) en genummerd (5/10).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie.

Afmetingen: 90cm x 70cm (incl. passe-partout), 60cm x 50cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

ZZETS

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:13-09-2017 om 11:47
Eindtijd:25-09-2017 om 19:47
Schouteden
20 sep. / 14:53
€ 30