Jopie Limburg - Oranjekade Voorschoten, aquarel - Verkocht

Jopie Limburg - Oranjekade Voorschoten, aquarel kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Jopie Limburg - Oranjekade Voorschoten, aquarel kopen? Bied vanaf 30!Jopie Limburg - Oranjekade Voorschoten, aquarel kopen? Bied vanaf 30!Jopie Limburg - Oranjekade Voorschoten, aquarel kopen? Bied vanaf 30!Jopie Limburg - Oranjekade Voorschoten, aquarel kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2873 verkochte items
Alle items van deze verkoper (245)
  • Jopie Limburg (1905-1991)
TypeTekening / Aquarel

Leuke aquarel van Jopie Limburg op aquarel papier. Handgesigneerd rechtsonder, getiteld linksonder.  Aan de bus te dateren jaren 50 of 60 van de vorige eeuw.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 55cm x 37cm

Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12 euro).

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:27-09-2015 om 23:33
Eindtijd:11-10-2015 om 15:33
sldk
08 okt. / 12:49
€ 30