Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst!

Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!Jops Jacobs - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Jops Jacobs (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 21 cm (h x b)
Lijst53 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/33

Kleurrijkwerk van Jops Jacobsk met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.  De lijst wordt niet los beschreven maar kan zo aan de muur.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Jops Jacobs (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
48 cm
53 cm
21 cm
23 cm
Starttijd:26-03-2022 om 10:07
Eindtijd:09-04-2022 om 22:52
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier