Jörg Remé (1941-) : Litho, Verschoven hoofd – gesigneerd – 1971 – 4/25 - Verkocht

Jörg Remé (1941-) : Litho, Verschoven hoofd – gesigneerd – 1971 – 4/25 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Jörg Remé (1941-) : Litho, Verschoven hoofd – gesigneerd – 1971 – 4/25 kopen? Bied vanaf 1!Jörg Remé (1941-) : Litho, Verschoven hoofd – gesigneerd – 1971 – 4/25 kopen? Bied vanaf 1!Jörg Remé (1941-) : Litho, Verschoven hoofd – gesigneerd – 1971 – 4/25 kopen? Bied vanaf 1!Jörg Remé (1941-) : Litho, Verschoven hoofd – gesigneerd – 1971 – 4/25 kopen? Bied vanaf 1!Jörg Remé (1941-) : Litho, Verschoven hoofd – gesigneerd – 1971 – 4/25 kopen? Bied vanaf 1!Jörg Remé (1941-) : Litho, Verschoven hoofd – gesigneerd – 1971 – 4/25 kopen? Bied vanaf 1!Jörg Remé (1941-) : Litho, Verschoven hoofd – gesigneerd – 1971 – 4/25 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2856 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Een litho uit 1971 van de Duits / Nederlandse  kunstenaar Jörg Remé: “Verschoven hoofd”.

Handgesigneerd, genummerd en gedateerd met potlood.

Afgedrukt op geschept papier in een oplage van 25 exemplaren. Dit is nr 4.

De litho is niet meer ingelijst. Bewaard is nog wel het stuk karton van de achterplaat waarop informatie staat over de herkomst van het werk (zie de laatste foto).

Afmetingen: 65 x 51 cm.

Herkomst: Uit de kunstcollectie van de ‘Skol Brouwerijen Breda’.

Conditie: De litho is in goede staat. Het papier heeft in de marge (niet in het beeld) aan de onderrand vlekjes.

Zie ook de foto’s.

Titel: “Verschoven hoofd”.

Kunstenaar: Jörg Remé.

Techniek: Litho.

Jaartal:  1971.

Afmetingen:  65 x 51 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Oplage: Afgedrukt in een oplage van 25 exemplaren. Dit is nr 4.

Conditie: De litho is in goede staat. Het papier heeft in de marge, aan de onderrand (niet in het beeld), vlekjes.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  8,00 euro bij verzending via KIALA en 15,00 euro bij verzending via Postnl.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:01-08-2016 om 12:16
Eindtijd:15-08-2016 om 21:16
Biedingen (3)
ArtAtelier
14 aug. / 12:12
€ 5
Kkw
14 aug. / 12:12
€ 3
ArtAtelier
04 aug. / 18:06
€ 1