Jorg Reme - 3x litho - 1983 - Verkocht

Jorg Reme - 3x litho - 1983 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Jorg Reme - 3x litho - 1983 kopen? Bied vanaf 1!Jorg Reme - 3x litho - 1983 kopen? Bied vanaf 1!Jorg Reme - 3x litho - 1983 kopen? Bied vanaf 1!Jorg Reme - 3x litho - 1983 kopen? Bied vanaf 1!Jorg Reme - 3x litho - 1983 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KONSTHUYS
FA. (5)

Lid sinds 2010
161 verkochte items
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Van deze veelzijdige kunstenaar worden 3 klein formaat litho's aangeboden.

Afgedrukt op karton-achtig papier - afm: 15x14 cm - afb. 10x10 cm

Met potlood voluit gesigneerd en genummerd (zie foto's)

zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending via PostNL

Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:13-10-2016 om 14:07
Eindtijd:21-10-2016 om 06:07
Biedingen (6)
Peinado
20 okt. / 23:11
€ 13
Judt
20 okt. / 23:01
€ 11
ArtAtelier
20 okt. / 21:46
€ 9
Withaar
20 okt. / 21:45
€ 7
ArtAtelier
20 okt. / 21:45
€ 5
Withaar
17 okt. / 22:53
€ 1