Jorg Reme - e.a: vijf handgesigneerde zeefdrukken: Herfst, Winter, Tulpen, Vlag, Molen - Verkocht

Jorg Reme - e.a: vijf handgesigneerde zeefdrukken: Herfst, Winter, Tulpen, Vlag, Molen kopen? Bied vanaf 19!
Jorg Reme - e.a: vijf handgesigneerde zeefdrukken: Herfst, Winter, Tulpen, Vlag, Molen kopen? Bied vanaf 19!Jorg Reme - e.a: vijf handgesigneerde zeefdrukken: Herfst, Winter, Tulpen, Vlag, Molen kopen? Bied vanaf 19!Jorg Reme - e.a: vijf handgesigneerde zeefdrukken: Herfst, Winter, Tulpen, Vlag, Molen kopen? Bied vanaf 19!Jorg Reme - e.a: vijf handgesigneerde zeefdrukken: Herfst, Winter, Tulpen, Vlag, Molen kopen? Bied vanaf 19!Jorg Reme - e.a: vijf handgesigneerde zeefdrukken: Herfst, Winter, Tulpen, Vlag, Molen kopen? Bied vanaf 19!Jorg Reme - e.a: vijf handgesigneerde zeefdrukken: Herfst, Winter, Tulpen, Vlag, Molen kopen? Bied vanaf 19!
  • Jorg Reme (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Collectie van vijf handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaars: Jorg Reme, Arthur Secunda
  • Titels: Herfst, Winter, Tulpen, Vlag, Molen
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

Jorg Reme (1941)

Duits DuitsNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1403 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
14 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-05-2020 om 19:14
Eindtijd:28-06-2020 om 15:29
jochemerm
28 jun. / 14:55
€ 19