Jörg Remé - Figuur met tafelbiljart, litho

Jörg Remé - Figuur met tafelbiljart, litho kopen? Bied vanaf 60!
Jörg Remé - Figuur met tafelbiljart, litho kopen? Bied vanaf 60!Jörg Remé - Figuur met tafelbiljart, litho kopen? Bied vanaf 60!Jörg Remé - Figuur met tafelbiljart, litho kopen? Bied vanaf 60!Jörg Remé - Figuur met tafelbiljart, litho kopen? Bied vanaf 60!
  • Jörg Remé (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80
Zeer mooi, karakteristiek werk van Jorg Remé.  Litho op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77) en genummerd (53/80).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 70cm x 58cm

Jörg Remé (1941)

DuitsDuitsNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3095 verkochte items
Alle items van deze verkoper (220)
70 cm
58 cm
Starttijd:20-09-2022 om 16:18
Eindtijd:02-10-2022 om 19:50
Openingsbod € 60
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa