Jorg Remé, kleurenlitho, 1989

Jorg Remé, kleurenlitho, 1989 kopen? Bied vanaf 49!

Jorg Remé, kleurenlitho, 1989

Verkoopprijs: € 49,00

Jorg Remé, kleurenlitho, 1989 kopen? Bied vanaf 49!Jorg Remé, kleurenlitho, 1989 kopen? Bied vanaf 49!Jorg Remé, kleurenlitho, 1989 kopen? Bied vanaf 49!Jorg Remé, kleurenlitho, 1989 kopen? Bied vanaf 49!Jorg Remé, kleurenlitho, 1989 kopen? Bied vanaf 49!Jorg Remé, kleurenlitho, 1989 kopen? Bied vanaf 49!Jorg Remé, kleurenlitho, 1989 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

595 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van de hand van Jorg Remé in zeer goede conditie.

Afmeting van het geheel is 50 x 65cm.

Dit item is verkocht voor 49,00

Starttijd:14-02-2017 om 14:04
Eindtijd:26-02-2017 om 19:04

Biedingen (1):

PhilippeLafaut
26 feb. / 16:54
€ 49