Jörg Remé, kleurenlithografie, "Geometrische Figur" - Verkocht

Jörg Remé, kleurenlithografie, "Geometrische Figur" kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jörg Remé, kleurenlithografie, "Geometrische Figur" kopen? Bied vanaf 35!Jörg Remé, kleurenlithografie, "Geometrische Figur" kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenlithografie van Jörg Remé uit gelimiteerde oplage van slechts 75, het betreft hier # 8/75.

Met potlood genummerd en handgesigneerd.

Afmetingen ca. 44/35 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Verzendkosten 11,00 euro (stevig verpakt en aangetekend verzonden)

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:19-07-2014 om 09:51
Eindtijd:02-08-2014 om 09:51
jochemletzer
01 aug. / 08:14
€ 35