FA. (3)

Jörg Remé - Kleurenoffset-litho DE VLAG Handgesigneerd.

Jörg Remé - Kleurenoffset-litho DE VLAG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1046 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Jörg Remé (1941)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
fraaie kleurenoffset-litho van Jorg Reme.

Afmeting blad   15 x 14 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Jörg Remé (1941)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1046 verkochte items
14 cm
15 cm
Sluit over 4d 17u 50m 54s
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:14-05-2022 om 08:50
Eindtijd:22-05-2022 om 10:37