Jörg Remé: Lithografie, Figuur met tulpen - Verkocht

Jörg Remé: Lithografie, Figuur met tulpen kopen? Bied vanaf 1!
  • Jorg Reme (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Jörg Remé.

Kunstenaar: Jörg Remé
Titel: Figuur met tulpen (1983)
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:01-02-2018 om 09:38
Eindtijd:05-02-2018 om 09:38
Biedingen (3)
Elsy
05 feb. / 07:34
€ 5
maclerx
02 feb. / 17:47
€ 3
Elsy
02 feb. / 13:08
€ 1