Jörg Remé: Lithografie, Figuur met vlag - Verkocht

Jörg Remé: Lithografie, Figuur met vlag kopen? Bied vanaf 9!

Verkoopprijs: € 9,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Jörg Remé.

Kunstenaar: Jörg Remé
Titel: Figuur met vlag (1983)
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Jorg Reme (1941)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:17-02-2018 om 14:39
Eindtijd:21-02-2018 om 14:39
Mlippens
21 feb. / 14:13
€ 9