Jörg Remé: Lithografie, Figuur met vlag

Jörg Remé: Lithografie, Figuur met vlag kopen? Bied vanaf 9!

Verkoopprijs: € 9,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Jörg Remé.

Kunstenaar: Jörg Remé
Titel: Figuur met vlag (1983)
Lithografie, handgesigneerd, genummerd H.C. 9/150
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 9,00

Starttijd:03-03-2018 om 09:11
Eindtijd:07-03-2018 om 10:11

Biedingen (1):

panda
3 mrt. / 09:13
€ 9