Jörg Remé: Lithografie, Tulpen - Verkocht

Jörg Remé: Lithografie, Tulpen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Jörg Remé
Titel: Tulpen
Lithografie, gesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

Verzending per aangetekende post. U betaalt maximaal eenmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk.
Verzendkosten Europa: 17,50 euro. Buiten Europa op aanvraag.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:07-12-2016 om 08:47
Eindtijd:21-12-2016 om 17:47
Biedingen (3)
mcrg
21 dec. / 17:34
€ 5
harrywillems
21 dec. / 17:34
€ 3
harrywillems
15 dec. / 01:17
€ 1