Jörg Remé - Witte figuur met vogel - gesigneerde litho uit 1979, nummer 44/100 - Verkocht

Jörg Remé - Witte figuur met vogel - gesigneerde litho uit 1979, nummer 44/100 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Jörg Remé - Witte figuur met vogel - gesigneerde litho uit 1979, nummer 44/100 kopen? Bied vanaf 25!Jörg Remé - Witte figuur met vogel - gesigneerde litho uit 1979, nummer 44/100 kopen? Bied vanaf 25!Jörg Remé - Witte figuur met vogel - gesigneerde litho uit 1979, nummer 44/100 kopen? Bied vanaf 25!Jörg Remé - Witte figuur met vogel - gesigneerde litho uit 1979, nummer 44/100 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Jelle
FA. (4)

124 verkochte items
  • Jorg Reme (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Gekooide Figuur
Jaartal: 1979
Afmetingen beeld: 51 x 65 cm (lijst: 52 x 66 cm)
Oplage: 44/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Beeld in redelijk goede staat met enkele kreukjes verspreid over het beeld. Lijst is eenvoudig en degelijk

Jorg Remé, geboren in 1941 te Danzig (Duitsland), woont en werkt al sinds 1967 in Amsterdam. Hij studeerde aan academies in Neurenberg, Florence en Amsterdam. Kenmerkend zijn vaak de Januskoppen en de gezwollen torso''s, met veel invloeden van het kubisme, het symbolisme en het surrealisme. Het werk van Remé is te vinden in musea in binnen- en buitenland.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-09-2017 om 21:47
Eindtijd:14-09-2017 om 21:47
vdg
13 sep. / 12:56
€ 25